• Kuşdili Caddesi, 30 Ağustos Sk Apt:1 Daire3
  • +90 216 349 44 00
Hakkımızda

2012 yılından beri satış, teknik servis ve eğitim hizmetleri ile edindiğimiz, birikim ve deneyimlerimizi Kadıköy Drone adı ile İstanbul, Kadıköy, Altıyol’da sürdürmeye başladık. Gelişmekte olan bu sektöre Temmuz 2019 itibariyle yenilenerek ve daha da güçlenerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tecrübe ve deneyimlerimizi, satış öncesi ve sonrasında gerek birebir Altıyol’daki ofisimizde gerekse sahada sizlerle daha güvenli ve profesyonel eğitim hizmeti ile paylaşmaktayız.

Satış ve teknik servisi hizmeti verdiğimiz DJI; drone ürünlerinde dünya çapında ve en güvenilir markadır. Bu nedenle deneyim yolculuğumuzun başından beri marka tercihimiz DJI’dır.

Vizyonumuz; gelişimi son yıllarda ivme kazanmış olan drone teknolojisini yaygınlaştırmak ve eğitimlerimiz sayesinde bilinçli kullanıcı profili oluşturmaktır.

Sizlerin daha bilinçli ve profesyonel pilotlar olup sportif faaliyetlerinizi olumlu anlamda desteklemek, ülkemizin kültürel ve coğrafi güzelliklerinin farklı bir açıdan gözler önüne serilmesi konusunda fayda saylacaktır.

Amacımız Kadıköy Drone olarak bu gelişime katkı sağlamaktır.